| Producator | Choterm |
|---|---|
| Lungime | 350 mm |
| Consum | 1500W |
| Material | Otel Emalat |
| Numarul de rezistente | 1 |
| Intrebuintarea | Boilere electrice |
| Origine | Franta |
| Tensiune | 220V |
Flansa boiler pentru element din ceramica L350mm
Categorii: COMPLECTATII PENTRU BOILER, Flansa pentru boiler
Informații suplimentare




















