| Producator | SANAL |
|---|---|
| Consum | 15000W (5000Wx3) |
| Lungime | 370 mm |
| Forma | Tip W |
| Material | Inox alimentar |
| Numarul de rezistente | 3 |
| Intrebuintarea | Cazane electrice |
| Origine | Turcia |
| Tensiune | 220V, 380V |
Rezistenta Bloc Inox 15000w 220v (filet 2′) pentru cazan
Informații suplimentare
Produse similare
Rezistenta Bloc Cupru 9000w 220v (filet 2′) pentru cazan
Блок ТЭН Sanal петлевой двойной 4500W/220V 1 1/2 дюйма резьба для парогенератор, паровых утюгов. Блок ТЭН из нержавеющей стали. Длина блок ТЭНа 230 мм.





















