| Producator | SANAL |
|---|---|
| Consum | 13500W (4500Wx3) |
| Lungime | 350 mm |
| Forma | Tip W |
| Material | Inox alimentar |
| Numarul de rezistente | 3 |
| Intrebuintarea | Cazane electrice |
| Origine | Turcia |
| Tensiune | 220V, 380V |
Rezistenta Bloc Inox 13500w 220v (filet 2′) pentru cazan
Informații suplimentare
Produse similare
Rezistenta Bloc Cupru 4500w 220v (filet 2′) pentru cazan
Блок ТЭН Sanal прямой тройной 3000W/220V 1 1/2 дюйма резьба для котлов, систем отопления и подогрева воды. Блок ТЭН из нержавеющей стали. Длина блок ТЭНа 300 мм.
Rezistenta Bloc Inox 9000w 220v (filet 2′) pentru cazan
Блок ТЭН Sanal петлевой тройной 9000W/380V 2 дюйма резьба для котлов, систем отопления и подогрева воды. Блок ТЭН из нержавеющей стали. Длина блок ТЭНа 300 мм.





















