| Producator | SANAL |
|---|---|
| Consum | 10500W (3500Wх3) |
| Lungime | 320 mm |
| Forma | Tip W |
| Material | Inox alimentar |
| Numarul de rezistente | 3 |
| Intrebuintarea | Cazane electrice |
| Origine | Turcia |
| Tensiune | 220V, 380V |
Rezistenta Bloc Inox 10500w 220v (filet 2′) pentru cazan
Informații suplimentare
Produse similare
Rezistenta Bloc Cupru 15000w 220v (filet 2′) pentru cazan
Блок ТЭН Kawai прямой медный 4500W/220V для котлов, систем отопления и подогрева воды. Резьба 2 дюйма. Резьбовое крепление штуцер из латуни. Трубка под капиллярный термостат. Длина блок ТЭНа 295 мм.





















