| Producator | SANAL |
|---|---|
| Consum | 12000W (4000Wх3) |
| Lungime | 340 mm |
| Forma | Tip W |
| Material | Inox alimentar |
| Numarul de rezistente | 3 |
| Intrebuintarea | Cazane electrice |
| Origine | Turcia |
| Tensiune | 220V, 380V |
Rezistenta Bloc Inox 12000w 220v (filet 2′) pentru cazan
Informații suplimentare





















