| Producator | SANAL |
|---|---|
| Consum | 9000W (3000Wх3) |
| Lungime | 450 mm |
| Forma | Tip U |
| Material | Inox alimentar |
| Numarul de rezistente | 3 |
| Intrebuintarea | Cazane electrice |
| Origine | Turcia |
| Tensiune | 220V |
Rezistenta Bloc Inox 9000w 220v (flansa triunghi) pentru cazan
Informații suplimentare





















